Cariere

Biasicom
partener Nobilia

Cariere Biasicom - partener Nobilia

Angajam:
Sales representative Nobilia Kitchens -
Bistrita, Cluj-Napoca si Targu Mures

Candidatul ideal:

- studii medii sau superioare finalizate
- abilitati de comunicare
- cunostinte bune de operare PC ( office, browsing, mailing )
- viziune in spatiu
- orientare / pasiune spre home design
- cunostinte de limba engleza
- fire dinamica
- dorinta de a invata
- orientare catre client
- spirit de echipa

Descrierea jobului:

-Identificarea si satisfacerea nevoilor clientilor, oferirea de consultata clientului, incheiere si legarea actului de vanzare, atingerea si depasirea targetului de vanzari;
- Masurare
- Proiectare
- Ofertare
- Intocmire comenzi catre fabrica
- Cunoasterea produselor comercializate de firma;
- Facturare, IncasareOferta (bonusuri, beneficii)Salar fix + comision din vanzari
Posibilitate de renegociere pachet salarial dupa 3 luni de activitate

Trimite CV la: contact@germankitchens.ro
TOP

Pin It on Pinterest